Piraci z Karaibów UNI63


#1 2009-01-07 21:54:56

moonoweczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 15
Punktów :   

wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

wiec tak:

po pierwsze jest wzór podania. tak? więc teraz nasuwa się pytanie: dlaczego nasz zarządca przyjął sparrowa skoro on nie wypełnił podania? więc po jakiego ciula to było robione skoro się do tego nie stosuje? skąd ja mam wiedzieć, że on nie jest jakimś podrywaczem, albo 12 latkiem? wzór  jest po to, żeby się do niego stosować, a tak nawiasem to o przyjęciu nowego gracza powinien decydować cały sojusz, bo w końcu sam założyciel nie będzie z nim grał, tylko cała 'rodzina'. to by było na tyle...

Offline

 

#2 2009-01-07 21:58:03

Szin

Użytkownik

5582868
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

Wiesz, skoro pisał to po raz drugi, ja nie widzę sensu by pisał to jeszcze raz. Co do nowych to się zgadzam. Ale szczerze mówiąc, sam podania całego nie wypełniłem xP Jednak znajomości robią swoje ;]
Może nie cały sojusz powinien decydować, ale przynajmniej główna trójka graczy z sojuszu, gdyby 15 osób miało się wypowiadać czy dany gracz się nadaje, powstałby chaos. Osobiście nie mam nic do chaosu, ale bez niego się przyjemniej gra ;P


Offline

 

#3 2009-01-08 06:22:39

MECHATRONIK

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

Nowy gracz nic początkowo nie wnosi prócz punktów. Z podania nie dowiemy się czy będzie miły, czy będzie interesował się życiem sojuszu. To nie test psychologiczny. Więc uwwarzam że jedna osoba może zadecydować o jago przyjęciu, ale potem jak się nie będzie za bardzo udzielał, nie będzie pomagał i ktoś stwierdzi że trzeba się go pozbyć to możemy przeprowadzić głosowanie czy go wywalamy czy nie.


       

Offline

 

#4 2009-01-08 08:44:17

BOLOYOO

Użytkownik

481668
Skąd: Świdnica
Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 57
Punktów :   
WWW

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

Zauwazcie ze z drugiej strony taki "nowy" moze miec zatarg z jednym ze czlonkow sojuszu i bedzie chcial wstapic w nasze szeregi zeby zdobyc liste graczy wpolrzedne i Bog wie co jeszcze po prostu aby nas zniszczyc od srodka i co wtedy? Caly sojusz powinien o tym decydowac ale tylko w ograniczonym czasie zebysmy np nie czekali tydzien az wszyscy sie wypowiedza bo taki ochotnik po prostu by sie rozmyslil

Offline

 

#5 2009-01-08 20:11:47

MECHATRONIK

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

To można wprowadzić okres próbny (np tydzień) przez który gracz nie będzie miał możliwości sprawdzenia listy sojuszników ani napisania do nich.


       

Offline

 

#6 2009-01-08 21:31:28

Rapal

Użytkownik

13403561
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 32
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

nozna zawsze cos wymyslic z podaniem taki co by wiecej mowilo o danym graczu Jakeis jego poglady nie tylko dotyczae ogame Naprawde mozna wymyslic takie ktore moze barzo duzo powiedziec o danym graczu..

Offline

 

#7 2009-01-08 21:46:32

Szin

Użytkownik

5582868
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

'Co sądzisz o prowadzonej przez Rosjan polityce zagranicznej? Uwzględnij niedawne działania zbrojne w Gruzji oraz zakręcenie kurków większości wschodniej Europy.'
Nie no, jaja sobie robię, to dobry pomysł z tymi pytaniami, panowie od psychologii zabierać się za tworzenie psychotestu ;P


Offline

 

#8 2009-01-08 22:24:24

MECHATRONIK

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 33
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

Aktualny wzór podania wygląda tak (dla tych co nie wiedzą)

Witamy wszystkich chętnych do wstąpienia w szeregi Piratów z Karaibów. Celem przeprowadzenia rekrutacji prosimy wypełnić wszystkie pola.

NICK:
WIEK:
PUNKTY:
POŁOŻENIE:
DOŚWIADCZENIE:
ILE CZASU SPĘDZASZ GRAJĄC W OGAME:
POPRZEDNI SOJUSZ:
DLACZEGO MY:

Dziękujemy za wypełnienie ankiety. Musisz troche poczekać zanim podejmiemy decyzje o przyjęciu właśnie Ciebie.

I co według Was tu jeszcze dodać. Imiona rodziców, znak zodiaku i date urodzenia żeby wróżka powiedziała co o nim mysli. Szczerze mówiąc to z podania możemy tylko dowiedzić się czy potrafi grać. A czy się z nami zgra to już się dowiemy tylko i wyłącznie jak go przyjmiemy.


       

Offline

 

#9 2009-01-08 22:43:13

moonoweczka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 15
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

hmmm... a moze taki wzór ?
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
imie:
wiek:
doswiadczenie jesli jakies jest
dlaczego akurat my ?
czym sie interesujesz ?
napisz cos o sobie, tak od serca

jak ci sie nie podoba wzor podania to mozesz go edytowac, albo po prostu napisac cos sam

Zarzad PzK!
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Offline

 

#10 2009-01-08 22:47:00

Rabbit

Administrator

5459118
Zarejestrowany: 2009-01-02
Posty: 30
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

oba wzory mi się podobają! najlepij zrobić coś pośredniego, żeby nikt nie czuł się  czasem pokrzywdzony

Offline

 

#11 2009-01-09 00:56:56

maniott

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-04
Posty: 12
Punktów :   

Re: wzór podania? - po to, żeby sobie był...?

Ja powiem tak  macie dostęp do wpisania tego w strone podania jak sie wam podoba to wpiszcie :0

Ja mam trochę inna propozycje ktoś składa podanie dostaje range NOWy może napisać tylko wiadomość do sojuszu i nie widzi czy jesteśmy dostępni. Nowy może zarejestrowac sie na forum dopiero po np 5 dniach w tym czasie można prowadzić dyskusje na jego temat.

Przyjąłem sparow ponownie bo twierdził że ktoś kazał mu odejść ale wywaliłem go dla dobra ogółu tak że jest Git.

Jak przyjmowałem was wszystkich do sojuszu to szczerze kliknołem przyjmij nie czytałem podania

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.anime-plock.pun.pl www.wrphclan.pun.pl www.inzynieria-chemiczna2008.pun.pl www.gdynia.pun.pl www.dojonandb.pun.pl